Permanentní make-up

ZAVŘÍT X

Která žena by nechtěla vyskočit z postele upravená, s pěkně tvarovaným obočím? Mít make-up, který se nerozmazává a který nemusí večer odlíčit? My Vám takovou možnost nabízíme v podobě permanentního make-upu ve VIPER TATTOO.

Je to procedura, která spočívá ve vpravovaní přírodních pigmentů do pokožky a provádí se speciálním tetovacím přístrojem s garancí absolutní hygieny. Jehly, které se používají při práci jsou sterilní a vždy jen na jedno použití, pracuje se v jednorázových rukavicích.

Permanentní make-up nenahrazuje klasický make-up jako takový a žena by neměla působit přelíčeným dojmem, naopak podtrhuje rysy obličeje a koriguje drobné nedostatky krásy.

Pigmentace není trvalá, protože pigmenty jsou vstřebávatelné a postupně blednou. Pigmenty drží svoji intenzitu přibližně 2-4 roky v závislosti od vaší pokožky, kosmetiky, kterou používáte, od působení UV záření a v neposlední řadě i od tónu barvy, kterou jsme použili při aplikaci.

Před samotným zákrokem se konzultuje doporučený tvar a barva odstínu a následně se tvar předkreslí. Při proceduře se používá povrchové anestetikum pro znecitlivění tetovaného místa, zákrok není bolestivý, spíše trochu nepříjemný. Samozřejmě, záleží na individuální citlivosti zákaznice. Pak následuje samotný úkon, který trvá přibližně 1 hodinu. Bezprostředně po práci je pigmentované místo trošku podrážděné, oteklé a zarudlé. Permanentní make-up je výrazný, ale do týdne se vše krásně vyhojí a pigmentované místo zbledne.

Aby Vám permanentní make-up pěkně držel, je třeba celou proceduru opakovat, případně pouze doplnit nebo ztmavit (přibližně za 6 týdnů).