Piercing

ZAVŘÍT X

Piercing je propíchnutí vybrané části lidského těla a následné aplikování zvoleného šperku.

Piercing jako takový má dlouhou historii – je to pohled do minulosti a do života domorodých kmenů jak v Africe, Americe, tak i v Asii. V součastné době se jedná spíše o módní záležitost.

Piercing provádíme na tyto místa: uši, nos, obočí, rty, brada, jazyk, pupík, prsní bradavky, genitálie a jiné volné části těla.

Nabízíme širokou škálu náušnic i s možností objednání přes katalog od různých dodavatelů, kvalitní náušnice z chirurgické oceli a titanu, ale i náušnice z jiných materiálů např. plast, bioplast, atd.

Jehly a veškerý materiál jsou jednorázové a nástroje i náušnice jsou sterilizovány.

Cena aplikace: 450 Kč (bez náušnice)
Cena aplikace genitálie: 600 Kč (bez náušnice)

Aplikace piercingu

Požadované místo se po desinfekci a přesném označení stiskne do kleští a propíchne pomocí jehly (kanyly), poté se nasadí náušnice. Celý zákrok trvá jen pár vteřin.

Jak probíhá hojení

Doba hojení je různá, záleží na umístění piercingu, může to být od jednoho měsíce do jednoho roku. Piercing je nutné desinfikovat každý den min. 3krát, max. 5krát po dobu jednoho měsíce, někdy i déle. Při hojení může být místo vpichu lehce červené, citlivé na dotek, náchylné k různým infekcím, někdy může dojít k otoku.

Po dobu hojení z místa vpichu vytéká slabě nažloutlá tekutina – LYMFA, která se na šperku usazuje a zasychá. Je nutné ji pravidelně odstraňovat pomocí teplé vody.

Po dobu jednoho měsíce je důležité vyvarovat se koupání v bazénu, zbytečně se šperkem nemanipulovat, nevytahovat nezahojený piercing.

Způsob ošetření piercingu

TEA TREE OIL (čajovníkový olej) – přírodní antiseptikum
Pozor! Může způsobit alergickou reakci.

ANTIBAKTERIÁLNÍ MÝDLO
Pozor! Pořádně vypláchnout.

MOŘSKÁ SŮL – spolehlivý neagresivní desinfekční prostředek

ÚSTNÍ VODA – pro desinfekci úst
Běžné druhy k dostání v drogeriích, kvalitnější v lékárnách např. TANTUM VERDE.

ARTÉ SPRAY – dermatologicky vyvážený roztok pro hygienu Body piercingu
K zakoupení u nás ve studiu.

HEŘMÁNKOVÁ MAST, KALCIOVÁ MAST, BEPANTHEN
Pro hydrataci pokožky v okolí piercingu.

Rádi bychom, aby Vám Váš nový piercing dělal jen radost a ne starost. Proto se o piercingy, co zlobí, staráme zdarma, stejně jako o nesprávně provedené piercingy z jiných studií nebo i od domácích piercerů a piercerek.

Nastřelovací náušnice

Nastřelovací náušnice jsou vyrobeny z chirurgické oceli tak, aby splňovaly hygienické i estetické požadavky. Tyto náušnice jsou určeny pro nastřelování do ucha speciální pistolkou. V našich studiích nabízíme různé tvary (tečka, srdíčko, trojúhelník …) nebo barvy kamínků (bílá, modrá, zelená …).

Nastřelujeme náušnice také dětem?

Ano! 50% našich zákazníků na nastřelování náušnic jsou právě děti (miminka) od 6 týdnů života.

Cena nastřelení + náušnice: 100 Kč

Piercingové šněrovačky

Jedná se o piercingové kroužky napíchané do kůže, kterými je provlečena stuha, jenž nejsou určeny/vhodné pro delší nošení. Jsou ideální na jednu noc/párty a můžete si takto nechat nazdobit např. záda, lýtko či ruku.

VIPER TATTOO nabízí piercingovou šněrovačku za výhodnou cenu 1000 Kč.

Stačí se jen předem domluvit termín.

Ke stažení

POKUD VÁM NEBYLO OSMNÁCT, můžete si vytisknout prohlášení.