tetování

ZAVŘÍT X

Tetování spojuje krásu, individualitu a je uměleckou ozdobou těla. Už odpradávna se nechávají muži i ženy, slavní či prostí tetovat.

To co Ti bylo jednou vytetováno do kůže, nemůžeš ztratit, půjčit ani Ti to nemůže nikdo ukrást. Je to memento, které Tě provází celým životem a setrvává s Tebou i po smrti.

Náš tatér Vám rád pomůže s výběrem motivu, případně Vám po osobní konzultaci navrhne motiv originální. Volba konkrétního motivu a jeho barevnosti tedy záleží na individuálním výběru každého zákazníka, je však vhodné brát v úvahu radu tatéra.

Pro inspiraci navštivte osobní prezentaci našeho tatéra zde!

Na tetování je třeba se objednat. Objednací doba se v průběhu roku mění. Objednávejte se nejlépe osobně v našem studiu během pracovní doby. Tetujeme klienty starší osmnáct let, v případě nižšího věku je nutný doprovod zákonného zástupce.

Cena tetování se odvíjí podle velikosti, složitosti nebo náročnosti motivů.

Nejmenší motivy tetujeme od 500 Kč.

Pozor

Tetování je vyloučeno u osob trpících silným diabetem (cukrovka), lupenkou, hemofilií, epilepsií, dále u osob dlouhodobě užívajících léky na ředění krve a také v případě těhotenství.

Varování

Tetování je vysoce návykové! (o možných důsledcích se informujte u svého tatéra)

Ošetření tetování

Přelep odstraňte 30 minut až 2 hodiny po ukončení tetování. Tetované místo je třeba vyčistit (tzn. odstranit vazelínu, zbytky barvy, případně krev) a to následujícím způsobem: tetování neomývejte, ale pouze několikrát důkladně otřete čistým a navlhčeným papírovým ubrouskem. Při otírání na tetování netlačte, ale snažte se odstranit veškeré zbytky vazelíny. Tetované místo již dále nepřelepujte, lehce mažte hojivou mastí několikrát denně po dobu 2-3 týdnů až do úplného vyhojení. Mast nanášejte vždy čistýma rukama. Tetování nesmí během hojení vyschnout.

Můžete použít následující masti:
Bepanthen krém nebo Bepanthen mast – zakoupíte v lékárně
Italská ošetřující kosmetika ARTÉ – k zakoupení v našem studiu

Během několika prvních dní se vyhýbejte prašnému prostředí a mechanickému poškození tetovaného místa (např. při sportu). Tetované místo začne po několika dnech svědit a bude se odloupávat poškozená vrstva kůže. Tetování si neškrábejte a odlupující se kůži, případně strupy, neodlupujte. Počkejte, až se tetování oloupe samo. Do chvíle, kdy se neodloupne poslední místo, nesmí přijít tetování do delšího kontaktu s vodou (např. při koupání). Proto se do této doby v žádném případě nekoupejte a při sprchování si tetované místo omývejte šetrně. Po zhojení se můžete bez omezení koupat a sprchovat.

Po zahojení doporučujeme tetování mazat asi dvakrát denně jakýmkoli krémem, nejlépe s obsahem vitamínu E. Vitamin E udržuje barvy syté a podporuje obnovu pokožky. Nové tetování po dobu 4 týdnů chraňte před působením UV záření. Škodlivé je tedy nejen slunce, ale i solárium. I po uplynutí této doby je vhodné chránit tetování před účinky UV záření krémem s vyšším ochranným faktorem.

Přibližně po měsíci přijďte do studia na kontrolu. Po domluvě Vám tater, bude-li to nutné, provede korekci (zdarma), případně provede jiné drobné úpravy.

Děkujeme za důvěru a prosíme o dodržení výše uvedených rad.

Tattoo - Pavel tel.: 603 155 899, e-mail: paveltattoo@seznam.cz